mała Czarna

• Kraj: Polska Odcinek: 380Czy Polacy są lekomanami? Odpowiedzi na to pytanie udziela gość pierwszej cześci odcinka – dr Roman Sosnowski. Tymczasem zaproszona do studia Renata Dancewicz analizuje wady i zalety związku na odległość. Jej słowa komentuje psychoterapeutka Małgorzata Liszyk – Kozłowska.
Czy w związku na odległość łatwiej utrzymać temperaturę uczuć? Czy dla kobiety taki układ może być komfortowy? Jak osiągnąć prawdziwą bliskość mimo odległości? Czy w takim układzie partnerzy będą mogli liczyć na siebie w trudnych momentach? A może w „związku na odległość” łatwiej o miejsce dla „intruza”? Czy para, która przez lata żyje oddzielnie ma szanse ułożyć sobie życie pod wspólnym dachem? Jak rezygnować z własnych przyzwyczajeń i budować kompromis?
Gospodyni programu Katarzyna Montgomery i współprowadzący – Aleksandra Kwaśniewska oraz Piotr Najsztub rozmawiają o jasnych i ciemnych stronach związku na odległość z Renatą Dancewicz, a fachową opinią na ten temat dzieli się psychoterapeutka Małgorzata Liszyk – Kozłowska.

Komentarze