mała Czarna

• Kraj: Polska Odcinek: 377Czym jest kreatywność? Jak ją wyzwolić i jak wzmocnić? Odpowiedzi na te pytania udziela ekspert Akademii Zwierciadła. Gościem programu jest także Beata Tyszkiewicz, która wraz z trenerką rozwoju osobistego Renatą Mazurowską podpowiada jak docenić to, co się ma.
Czym jest życiowy sukces? Jak nie zagłuszyć tego co dobre w danej chwili, domagając się więcej? Jak zmienia się perspektywa szczęścia z upływem lat? Czy można czuć spełnienie i satysfakcję żyjąc w pojedynkę? Jak oswoić się z myślą, że szczęście nie jest stanem permanentnym? Jak zaakceptować ból i złe emocje jako stały koloryt życia? Jak szukać źródła satysfakcji w sobie, a nie w okolicznościach zewnętrznych? Nie bać się przyszłości i nie rozpamiętywać przeszłości?
Gospodyni programu Katarzyna Montgomery, w asyście Agnieszki Pilaszewskiej i Piotra Najsztuba, szuka odpowiedzi na pytanie – jak docenić to co się ma? Swoimi doświadczeniami w tej kwestii dzieli się Beata Tyszkiewicz, a jej obserwacje komentuje trenerka rozwoju osobistego Renata Mazurowska.

Komentarze