Krytyczna decyzja

ROZRYWKA-INNE • Kraj: USA Odcinek: 15Gdy wybór, jakiego musimy dokonać w ułamku sekundy, zadecyduje o tym, czy za chwilę przeżyjemy czy umrzemy, kto z nas wiedziałby, co zrobić, by uratować życie?
Co może być szansą na ocalenie, kiedy 4 tys. metrów nad ziemią skoczek wyślizgnie się z uprzęży spadochronu? Jak uciec przed bykiem nacierającym na tłum podczas corridy? Co robić, a czego unikać, by uratować dławiącego się śmiertelnie człowieka? W jaki sposób ujść z życiem przed rekinem przedzierającym się przez pręty klatki do nurkowania?
Dynamicznie i efektownie zrealizowany – pełen emocjonujących, nierzadko mrożących krew w żyłach, scen – serial dokumentalny „Krytyczna decyzja” na przykładzie autentycznych zdarzeń analizuje ludzkie reakcje, które przesądzają o życiu lub śmierci w sytuacjach ekstremalnych: od awarii pedału gazu przy prędkości 200 km/h na pełnej rozpędzonych aut drodze po upadek meteorytu.
W każdym odcinku śledzimy prawdziwe, szalenie dramatyczne historie i jednocześnie – zanim poznamy decyzje, które zaważyły na losie ich bohaterów – mamy okazję poddać testowi własną ocenę sytuacji i przekonać się, czy wybór, który wydaje nam się najwłaściwszy okazałby się trafny.

Komentarze