Damski Boks

SERIAL-OBYCZAJOWY • Obsada: Gabriela Kownacka(mama Anka), Leszek Zduń(Kuba), Stanisław Michalski(dziadek Kuby), Jarosław Boberek(Posterunkowy), Wiktoria Gąsiewska(Dorotka), Michał Włodarczyk(Wojtek), Marcin Korcz(Michał), Aleksander Ihnatowicz(Romek), Maryla Rodowicz(ciocia Ula), Joanna Kurowska(Krysia, teściowa Elizy), Krzysztof Dracz(Włodek, teść Elizy), Piotr Fronczewski(tata Jacek), Joanna Trzepiecińska-Anderman(Alutka), Tomasz Dedek(Jędrula), Hanna Śleszyńska(Jadzia), Sergiusz Żymełka(Filip), Aleksandra Szwed(Eliza), Misheel Jargalsajkhan(Zosia), Monika Mrozowska(Majka) Kraj: Polska Odcinek: 309Damski boks
Kobiety, jak wiadomo, to istoty łagodne, delikatne i niekonfliktowe. Jest jednak kilka pól, na których szczególnie są wrażliwe, a jednym z nich jest kuchnia. I na tym właśnie polu, poprzez błahe nieporozumienie, dochodzi do gwałtownie eskalującego konfliktu między Ulą i Krysią. Obie upierają się gotować rodzinie Kwiatkowskich pod nieobecność Anki, przy okazji całkowicie dezawuując umiejętności konkurentki.
Zupełnie jak w polityce, pozytywna konkurencja szybko przekształca się w wojnę negatywną, dochodzi do niszczenia wrogich potraw przy pomocy garści soli i innych przypraw, gorszące rękoczyny już wiszą w powietrzu, kiedy do mediacji postanawia włączyć się Jacek. I wtedy dopiero naprawdę robi się strasznie.

Komentarze